Aktualności BMS

Spis aktualności

LISTA MIEJSC W KTÓRYCH ORGANIZOWANA JEST PACZUSZKA

01.12.2019

LISTA MIEJSC W KTÓRYCH ORGANIZOWANA JEST PACZUSZKA

Oto lista miejsc w których organizowana jest Paczuszka dla Maluszka.

 

 

 

 

PARAFIE:

 

  1. Duszpasterstwo Akademickie św. Anny w Krakowie
  2. Kościół pw. Św. Jana Chrzciciela w Czerniejewie
  3. Kościół pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Żydowie
  4. Parafia Chrystusa Króla w Białymstoku
  5. Parafia Chrystusa Króla w Bytomiu Stolarzowicach
  6. Parafia Chrystusa Króla w Dolicach
  7. Parafia Chrystusa Króla w Tarnobrzegu
  8. Parafia Chrystusa Króla Wszechświata w Dołujach
  9. Parafia Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Rawie Mazowieckiej
  10. Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Strzelcach
  11. Parafia Matki Bożej Różańcowej w Oławie
  12. Parafia MB Bolesnej w Mierzynie
  13. Parafia MB Częstochowskiej w Garwolinie
  14. Parafia MB Fatimskiej w Dębnie
  15. Parafia MB Królowej Świata w Dobrej Szczecińskiej
  16. Parafia MB Nauczycielki Młodzięży w Warszawie – Siekierki
  17. Parafia MB Szkaplerznej w Wołczkowie
  18. Parafia Miłosierdzia Bożego w Batowie
  19. Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu
  20. Parafia Najśw. Serca Pana Jezusa w Gryficach
  21. Parafia Najśw. Serca Pana Jezusa w Łobzie
  22. Parafia Najśw. Serca Pana Jezusa w Osieku nad Wisłą
  23. Parafia Najśw. Serca Pana Jezusa w Rogowie
  24. Parafia Najśw. Serca Pana Jezusa w Szczecinie
  25. Parafia Najśw. Zbawiciela w Szczecinie
  26. Parafia Najświętszego Zbawiciela Ustka
  27. Parafia Nawiedzenia NMP i św. Anny w Lubawie
  28. Parafia Nawiedzenia NMP w Szczecinie
  29. Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Górze Kalwari
  30. Parafia NMP Matki Kościoła w Bezrzeczu
  31. Parafia Opatrzności Bożej w Szczecinie
  32. Parafia oraz wójt Gminy Lelów
  33. Parafia Poczęcia NMP w Marianowie
  34. Parafia Poczęcia NMP w Resku
  35. Parafia pw Św. Jadwigi Śląskiej w Rzeczycy – Grębocice
  36. Parafia pw. Bożego Ciała w Helu
  37. Parafia pw. Dobrego Pasterza w Górkach Śląskich
  38. Parafia pw. Stygmatów Św. Franciszka w Nowym Dworze Wejherowskim, przedszkole
  39. Parafia pw. Świętego Ducha w Kielcach
  40. Parafia PWNMP w Międzywodziu
  41. Parafia Rzymskokatolicka w Kętrzynie
  42. Parafia Serca NMP w Szczecinie
  43. Parafia św. Andrzeja Boboli w Budziskach
  44. Parafia Św. Anny w Długich
  45. Parafia Św. Antoniego z Padwy w Mostkowie
  46. Parafia Św. Barbary w Swornychgaciach
  47. Parafia Św. Barbary w Wieluniu
  48. Parafia Św. Brata Alberta Chmielowskiego w Kwidzynie
  49. Parafia Św. Brata Alberta w Szczecinie
  50. Parafia Św. Floriana w Chorzowie
  51. Parafia Św. Brata Alberta Chmielowskiego w Kwidzynie
  52. Parafia Św. Franciszka z Asyżu w Szczecinie
  53. Parafia Św. Jadwigi Królowej w Choszcznie
  54. Parafia Św. Jakuba Apostoła i Św. Judy Tadeusza w Człuchowie
  55. Parafia Św. Jana Bosko w Szczecinie
  56. Parafia Św. Jana Pawła II w Sulbinach
  57. Parafia Św. Jerzego + szkoła w Kętrzynie
  58. Parafia Św. Józefa w Lutyni
  59. Parafia Św. Józefa w Szczecinie
  60. Parafia Św. Józefa w Pruszkowie
  61. Parafia Św. Krzysztofa w Szczecinie
  62. Parafia Św. Krzyża w Myśliborzu
  63. Parafia Św. Krzyża w Szczecinie
  64. Parafia św. Krzyża w Poznaniu
  65. Parafia Św. Marii Magdaleny w Chorzowie
  66. Parafia Św. Michała Archanioła i bł. ks. Bronisława Markiewicza w Toruniu
  67. Parafia Św. Michała Archanioła w Bytomiu Suchej Górze
  68. Parafia Św. Michała Archanioła w Ciosańcu
  69. Parafia Św. Michała Archanioła w Rosinach
  70. Parafia Św. Mikołaja – Witanowice
  71. Parafia Św. Mikołaja w Elblągu
  72. Parafia Św. o. Pio w Płońsku
  73. Parafia Św. Ottona w Pyrzycach
  74. Parafia Św. Ottona w Szczecinie
  75. Parafia Św. Piotra Ap. w Międzyzdrojach
  76. Parafia Św. Piotra i Pawła w Orlu
  77. Parafia Św. Rodziny w Rokicinach
  78. Parafia Św. Rodziny w Szczecinie
  79. Parafia Św. Stanisława BM w Szczecinie
  80. Parafia Św. Stanisława Kostki w Szczecinie
  81. Parafia Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Radomiu
  82. Parafia Św. Trójcy w Szczecinie
  83. Parafia Św. Wacława w Radomiu
  84. Parafia Św. Wawrzyńca w Bujnach
  85. Parafia Św. Wawrzyńca w Sochaczewie
  86. Parafia Św. Wawrzyńca w Wołowie
  87. Parafia Św. Wojciecha w Chrzypsku Wielkim
  88. Parafia Św. Wojciecha w Świnoujściu-Warszów
  89. Parafia Świętego Krzyża w Poznaniu
  90. Parafia w Giewartowie,
  91. Parafia w Krakowie
  92. Parafia Wniebowzięcia NMP w Gryficach
  93. Parafia Wniebowzięcia NMP w Lipianach
  94. Parafia Wniebowzięcia NMP w Nowogardzie
  95. Parafia Knurów
  96. Parafia Osiek nad Wisłą
  97. Parafia w Gnojniku
  98. Parafia w Grudziądzu
  99. Parafia w Rybniku
  100. Parafie + szkoła w Brodnicy
  101. Parafia, Poznań
  102. Parafie i Jarmark w Blachowni
  103. Parafie Św. Hiacynty i Franciszka w Ostródzie
  104. Sanktuarium św. Józefa w Słupsku

 

SZKOŁY, PRZEDSZKOLA, INSTYTUCJE

  1. Biuro Nieruchomości w Kaliszu
  2. Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecinie
  3. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu
  4. Centrum Nauki Ignatki w Kleosinie
  5. Firma LOPI, KamSys w Wieliszewie
  6. Firma LOPI, KamSys w Wieliszewie
  7. Firma MAXEM w Pruszkowie
  8. Franciszkańskie Liceum Ogólnokształcące w Toruniu
  9. Hipokrates. Indywidualna Praktyka Lekarska w Szamotułach
  10. Klub Seniora w Czerniejewie
  11. Klubik dziecięcy “Miś Uszatek” w Czerniejewie
  12. Kocudza Pierwsza 131A w Dzwoli
  13. Koła Gospodyń Wiejskich
  14. Liceum Ogólnokształcące nr V im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Opolu
  15. Liceum w Lipianach
  16. VII Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Szczecinie
  17. IX Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Toruniu
  18. Małopolska Uczelnia Państwowa im. rtm. W. Pilceckiego w Oświęcimiu
  19. Metamorfozy Centrum Urody w Wieliczce
  20. Nadleśnictwo Wolsztyn
  21. Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Da Vinci” w Koszalinie
  22. Niepubliczna Szkoła Podstawowa we Włodysławowie – Nowa Wola
  23. Ochotnicza Straż Pożarna w Strzałkowie
  24. Nowa Hala Sportowa w Czerniejewie
  25. OSP
  26. Parafia i szkoła muzyczna w Wałbrzychu
  27. Parafia pw. Marii Magdaleny w + zakłady w Chorzowie
  28. Pizzeria Picer w Pełczycach
  29. Przedszkole “Leśna Polana” w Żydowie
  30. Przedszkole “Wróbelek Elemelek” w Czerniejewie
  31. Przedszkole „Bursztynek” w Szczecinie
  32. Przedszkole Bajka w Garwolinie
  33. Przedszkole Miejskie Nr 17 im. Fryderyka Chopina w Toruniu
  34. Przedszkole nr 1 w Sopocie
  35. Przedszkole nr 2 im. Stanisławy Modrzejewskiej w Dębnie
  36. Przedszkole Plastuś w Garwolinie
  37. Przedszkole Publiczne w Przecławiu
  38. Przedszkole w Świerkanach
  39. PSP im. A. Mickiewicza w Strzegomiu
  40. Publiczna Szkoła Podstawowa im. JP II w Kostrze
  41. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wł. Broniewskiego w Świebodzicach
  42. Punkt Przedszkolny na Bezrzeczu
  43. Punkt Przedszkolny w Uniejów-Rędziny
  44. Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie
  45. Salezjański Zespół Szkół Publicznych im. św. Dominika Savio Ul. Niepokólczyckiego 31 w Zabrzu
  46. Salon Atelier Fryzur Zaborowska Katarzyna w Szczecinie
  47. Salon Fryzjerski Beauty w Lutyni
  48. Southampton , England
  49. SP – Miedzna
  50. SP nr 15, NSP nr1 w Grudziądzu
  51. SP 13 w Szczecinie
  52. SP i Liceum w Wieliczce
  53. SP im. Jana Brzechwy w Żarowie
  54. SP im. Korczaka – Roztoka
  55. Sp nr 15, NSP nr1, Kraina Marzeń w Grudziądzu
  56. SP nr 24 w Toruniu
  57. SP nr 37 w Szczecinie
  58. SP w Nędzy
  59. SP w Wałdowie Szlacheckim im. St. Broniewskiego “Orszy”
  60. Sp. im. Jana Pawła II w Jamielniku
  61. SP20 w Jaworznie “Niko” w Jaworznie
  62. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. J. Korczaka w Toruniu
  63. Szkolne Koło Wolontariatu STU w Gdańsku
  64. Szkoła Podstawowa – Nowa Iwiczna
  65. Szkoła Podstawowa im. Św. Mikołaja w Pastuchowie
  66. Szkoła Podstawowa nr 10 w Szczecinie
  67. Szkoła Podstawowa – Stare Bogaczowice
  68. Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz w Soli-Kiczorze
  69. Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łochowie
  70. Szkoła Podstawowa im J. Wybickiego w Linowie
  71. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łąkcie Górnej
  72. Szkoła Podstawowa nr 21 w Szczecinie
  73. Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
  74. Szkoła Podstawowa nr 1 im. 1000-lecia Państwa Polska w Bukownie
  75. Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Pabla Nerudy w Toruniu (Szkolne Koło Caritas)
  76. Szkoła Podstawowa nr 16 w Grudziądz
  77. Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Szarych Szeregów w Lidzbarku
  78. Szkoła Podstawowa nr 21 w Szczecinie
  79. Szkoła Podstawowa nr 21 w Grudziądzu
  80. Szkoła Podstawowa nr 3 w Żywcu
  81. Szkoła Podstawowa nr 35 im. Polskich Olimpijczyków w Toruniu
  82. Szkoła Podstawowa nr 5  w Oświęcimiu
  83. Szkoła Podstawowa nr 35 w Łodzi
  84. Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmży
  85. Szkoła Podstawowa nr 5 w Stargardzie
  86. Szkoła Podstawowa nr 50 w Częstochowie
  87. Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu
  88. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Grudziądzu
  89. Szkoła podstawowa nr1 im. Gustawa Morcinka w Skoczkowie
  90. Szkoła Podstawowa SPSK w Górznie
  91. Szkoła Podstawowa w Bychawce
  92. Szkoła Podstawowa w Kunowie
  93. Szkoła Podstawowa w Płośnicy
  94. Szkoła Podstawowa w Płośnicy
  95. Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy
  96. Szkoła Podstawowa w Wałdowie Szlacheckim im. St. Broniewskiego “Orszy”
  97. Szkoła Podstawowa w Zawdzie – Łasin
  98. Szkoła Podstawowa w Żydowie
  99. Szkoła Podstawowa w Toruniu
  100. Szkoła Podstawowa w Zwardoniu
  101. Szkoła w Ciążeniu
  102. Szkoła w Giewartowie
  103. Szkoła w Lubiczu
  104. Szkoła w Ostrowitem
  105. Szkoła w Radomyślu Wielkim
  106. Szkoła w Słupcy
  107. Szkoła w Słupcy
  108. Szkoła w Starostwo
  109. Szkoła w Kętrzynie
  110. Szkoła w Strzałkowie
  111. Szkoła w Strzałkowie
  112. Szkoła w Szczurowie
  113. Szkoła w Zbytkowie
  114. Szkoła w Dąbrowej
  115. Szkoła w Grójcu
  116. Szkoła w Krowica Samej
  117. Szkoła w Kwidzyniu
  118. Szkoła w Lisowie
  119. Szkoła w Otwocku
  120. Szkoła w Rydułtowach
  121. Szkoła Pszczółki
  122. Szkoła w Bełsznicy
  123. Szkoła w Gdańsku
  124. Szkoła w Górni
  125. Szkoła w Kwidzyniu
  126. Szkoła w Piławie Dolnej
  127. Szkoła w Słupsku
  128. Szkoła w Świebodzicach
  129. Szkoła w Żelechlinku
  130. Szkoła, 2 parafia w Wągrowcu
  131. UKSW w Warszawie
  132. Urząd Miasta i Gminy Czerniejewo
  133. Urzekająca – Chełmiec
  134. Urzekająca – Niemcza
  135. Wydział Teologiczny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
  136. Zajazd Marta w Pułankowicach
  137. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dulczy Wielkiej
  138. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lipnikach
  139. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nidku
  140. Zespół Szkół im. Celestyna Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej w Dąbrowie Chełmińskiej
  141. Zespół Szkół nr 1 w Działdowie
  142. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Świdniku
  143. Szkoły Salezjańskie w Szczecinie
  144. Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie
  145. Zespół Szkół Społecznych w Bielawie
  146. Zespół Szkół Technicznych w Toruniu
  147. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzie
  148. Wspólnota Ruchu Czystych Serc w Gdańsku
  149. Zespół Szkół Elektrycznych w Bydgoszczy
  150. Zespół Szkół w Gogołowie,
  151. Zespół Szkół W Szczytnikach Duchownych
  152. Zespół Szkół w Trawnikach
  153. ZS – Stoczek
  154. Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomie
  155. ZS Gastronomiczno-Hotelarski w Toruniu
  156. Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomie
  157. Żłobek w Koninie
  158. Zespół Szkół nr 8 w Szczecinie
  159. Zespół Szkół w Lutocinie

 

 

 

 

Jeżeli na liście nie ma Twojej parafii, szkoły lub innego miejsca to możesz się do nas zgłosić i pomóc w organizacji paczuszki w wybranym przez Ciebie miejscu.
Napisz na adres: ambasadorzy@fundacjamalychstopek.pl

Więcej o paczuszce poczytasz tutaj 👈

 

Jeżeli chcesz wesprzeć Paczuszkę dla Maluszka to możesz to zrobić tutaj podając w tytule “DAROWIZNA PACZUSZKA” 👇

 

Twój dobry uczynek na dziś