Aktualności BMS

Spis aktualności

Konkurs! „Jestem piękny od poczęcia”

15.01.2018
image

Kształtowanie postawy poszanowania wartości ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci jest niezwykle ważnym zadaniem. Fundacja Małych Stópek organizuje konkurs pro-life „Jestem piękny od poczęcia” skierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, specjalnych oraz średnich. Jego celem jest pozytywna promocja wartości oraz godności ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci oraz uwrażliwianie na wartość życia osób niepełnosprawnych.

Proponujemy uczestnikom cztery kategorie konkursowe: plastyczną, literacką, multimedialną oraz projekt szkolnej akcji. Każdy z uczestników, którego praca została zakwalifikowana do konkursu, zostanie nagrodzony drobnym upominkiem. Natomiast w każdej kategorii zostaną wyłonione trzy zwycięskie prace w trzech grupach wiekowych: klasa 1-4 szkoły podstawowej, klasa 5-8 szkoły podstawowej (w tym również 2 klasa gimnazjalna) – nagrody rzeczowe o wartości 300 zł (I miejsce), 200 zł (II miejsce), 100 zł (III miejsce), klasy 1-4 szkoły średniej (w tym również 3 klasa gimnazjalna) – nagrody rzeczowe o wartości 500 zł (I miejsce), 300 zł (II miejsce), 200 zł (III miejsce).

Konkurs jest znakomitą okazją do pogłębienia wiedzy merytorycznej w tematyce wartości oraz godności ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci i inspiracją do przeprowadzenia z uczniami lekcji i dyskusji na ten temat. Jest to szczególnie istotne w kontekście tak wielu wydarzeń w przestrzeni publicznej.

Nie wahaj się! Weź udział w konkursie i zdobądź cenne nagrody 🙂

Prace konkursowe można nadsyłać od 12 lutego 2018 do 12 marca 2018 r.

 

Zapoznaj się z Regulaminem konkursu: Regulamin konkursu Jestem piękny

Załączniki do Regulaminu do pobrania: załączniki do regulaminu

 

Twój dobry uczynek na dziś