Aktualności BMS

Spis aktualności

Kolejna wystawa pro – life wydrukowana!

04.09.2017
image

„Kocham Cię Życie” to pierwsza wystawa, poświęcona osobom z niepełnosprawnością intelektualną. Celem projektu jest uwrażliwinie społeczeństwa na osoby chore oraz podkreślenie godności ich życia.

 

Wystawa składa się z 14 plakatów o wymiarach 71 x 45 cm i przedstawia 14 osób wraz z krótkim podpisem, charakteryzującym bohatera zdjęcia.

 

Jak zdobyć wystawę „Kocham Cie Życie”?

Fundacja Małych Stópek, nieodpłatnie przekazuje wystawe „Kocham Cie Życie”. Osoby pragnące ją otrzymać, proszone są o przekazanie darowizny na rzecz Fundacji, która umożliwi pokrycie kosztów projektu, produkcji oraz wysyłki wystawy.

Sugerowana wysokość darowizny za wystawę, wynosi 15 zł.

Pragniemy poinformować naszych darczyńców, iż ze względu na pojawiające się nadużycia, wszystkie materiały edukacyjne przekazujemy po uprzedniej weryfikacji osoby zamawiającej. Informujemy również, iż ze względu na łatwiejszą drogę weryfikacji w pierwszej kolejności realizowane będą zamówienia składane przez organizacje i instytucje. W związku z tym zachęcamy, aby jeśli to możliwe, składać zamówienia za pośrednictwem współpracujących instytucji lub organizacji. Zastrzegamy sobie tym samym prawo do odmowy realizacji części, bądź całości zamówienia.

Zamówienia można składać na adres: zamowienia@fundacjamalychstopek.pl

Twój dobry uczynek na dziś