Msza Święta Obrońców Życia

Wróć

Co miesiąc spotykamy się, by wspólnie modlić się w intencji nienarodzonych oraz wszystkich osób, które w każdej formie włączają się w obronę ludzkiego życia. Jeśli bliska Ci jest idea obrony ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci, nie rezygnuj z najskuteczniejszej broni w walce o życie nienarodzonych – włącz się we wspólną ofiarę Mszy Świętej Obrońców Życia.

Msza Święta Obrońców Życia sprawowana jest każdego 25 dnia miesiąca, jako wspomnienie Uroczystości Zwiastowania Pańskiego przypadającej na 25 marca. Dzień ten ogłoszony został w Kościele Katolickim w Polsce Narodowym Dniem Świętości Życia, aby przypominać o fundamentalnej wartości życia człowieka. Dziękując Bogu za Jego Wcielenie prosimy o łaskę narodzenia dla poczętych już istnień ludzkich, których życie pod sercem mam, jest zagrożone. Ta wspólna Msza Święta jest podstawą do zdobywania sił u niewyczerpanego źródła.

Podczas Mszy Świętej Obrońców Życia istnieje możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Natomiast po Mszy zapraszamy do znajdującej się przy kościele siedziby Fundacji na ciepłą herbatę i smaczne ciastko w dobrym towarzystwie 🙂

Kiedy?

Każdego 25 dnia każdego miesiąca o godz. 20.

Gdzie?

Kościół Ojców Pallotynów p. w. św. Jana Ewangelisty

ul. Ducha Świętego 9 w Szczecinie