Aktualności BMS

Spis aktualności

II Małopolski Marsz dla Życia i Rodziny „Życiu – TAK”

10.10.2017
image

W miniony weekend Ks. Tomasz Kancelarczyk wraz z ekipą działaczy Bractwa Małych Stópek  i pracowników Fundacji odwiedził Kraków. Celem naszej wizyty było wsparcie II Małopolskiego Marszu dla Życia i Rodziny “Życiu – Tak”, zorganizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka oraz Akcji Katolickiej Archidiecezji Krakowskiej,  który odbył się 8 października.

Jako Fundacja Małych Stópek nie tylko współorganizujemy i promujemy lokalny Marsz dla Życia w Szczecinie, ale wraz ze społecznością Bractwa Małych Stópek przez cały rok staramy się również z całą mocą wspierać organizatorów Marszy dla Życia w całej Polsce. W miniony weekend zapakowaliśmy nasze najlepsze flagi i nie zważając na czekające nas 7 godzin podróży, ruszyliśmy na Kraków. Nasza wizyta w stolicy małopolski była dla nas okazją nie tylko do tego, aby zobaczyć jak działają obrońcy życia w innych rejonach Polski, ale również aby porozmawiać, wymienić poglądy i pokazać, że choć dzielą nas setki kilometrów, to wciąż łączy nas wspólny cel: obrona życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

I choć jesteśmy padnięci po podróży to bardzo się cieszymy, że towarzyszyliśmy w niedzielę mieszkańcom Krakowa na II Małopolskim Marszu dla Życia i Rodziny „Życiu – TAK” i z serca dziękujemy Siostrom Sercankom za gościnę!

Anna Piotrowska

FMS

 

Twój dobry uczynek na dziś