Aktualności BMS

Spis aktualności

Holandia: nowy poziom deprawacji najmłodszych. ZOO promuje „homo” zwierzęta

25.07.2019
image

Propagatorzy ideologii LGBT wśród najmłodszych znaleźli nowy sposób na dotarcie do najbardziej niewinnej tkanki społeczeństwa. Powołując się na argument „naturalności” homoseksualizmu, jedno z amsterdamskich ZOO ukazuje występowanie tego zjawiska wśród zwierząt i kieruje swoją ofertę przede wszystkim najmłodszych.

 

Królewskie ZOO Artis w Amsterdamie tego lata pragnie ukazać „różnorodność seksualną w świecie zwierząt”. Oferuje wycieczki z przewodnikiem po „biseksualnych pingwinach, rybach zmieniających płeć, oraz samcach ptaków, które razem wysiadują pisklęta”. Artis angażuje się w festiwal „gejowskiej dumy” (Pride) odbywający się w stolicy Holandii od 27 lipca do 4 sierpnia. Wstęp na wycieczkę tematyczną “Homoseksualizm w królestwie zwierząt” jest darmowy.

 

Jak podaje portal De Telegraaf: „Homoseksualne zachowanie godowe (…) zaobserwowano u ponad 1500 gatunków ptaków i ssaków, w tym słoni, goryli, pingwinów, lwów i sępów. Nie chodzi tylko o seks; wspólne wychowywanie młodych przez pary jednopłciowe jest równie powszechne, zwłaszcza wśród gatunków ptaków”.

 

„Wiele bakterii i grzybów w ogóle nie uprawia seksu (…). Jednokomórkowa Tetrahymena ma siedem różnych płci. Każda płeć może się rozmnażać z dowolnym z sześciu innych rodzajów (…) istnieją również gatunki, które mogą zmieniać płeć, takie jak czarna, trójpasmowa ryba amphirion” – argumentuje holenderski portal.

 

„W tym roku nawet amsterdamskie ZOO już poczuło się w obowiązku zrobić specjalną akcję prezentowania zwierząt biseksualnych i zmieniających płeć, a największe media świętują w tym sukces. Ta akurat gazeta jest główna prorządowa i oficjalnie uważana za konserwatywną” – pisze na Facebooku Dominika Krupińska, prowadząca “jedyny polskojęzyczny serwis informacyjny o Kościele w Holandii i Belgii oraz chrześcijańskim dziedzictwie kulturowym dawnych ziem niderlandzkich”: adoptkhol.blogspot.com.

 

O ile uwarunkowany ewolucyjnie hermafrodytyzm części gatunków (np. ślimaków) da się usprawiedliwić warunkami środowiskowymi, to jednak nazywanie anomalii w postaci „homoseksualizmu zwierzęcego” naturalnym jest dość dużym nadużyciem. Widać jak Ideologia LGBT w Holandii, gdzie w marszach równości muszą brać udział przedstawiciele służb publicznych, a odmowa uczestnictwa w takim święcie grozi usunięciem z pracy, przyjęła już wymiar quasi-totalitarny.

 

Źródło: Facebook.com / detelegraaf.nl

PR

Twój dobry uczynek na dziś