image

Wystawa „Tak dla Życia”

Autorką wystawy jest jedna z osób zaangażowanych w działania Bractwa Małych Stópek. W swojej pracy w sposób symboliczny i tym samym bardzo dosadny, przedstawiła zagrożenia, jakie niesie ze sobą aborcja. Wystawa skierowana jest przede wszystkim do osób dorosłych.

Jak zdobyć wystawę „Tak dla Życia”?

Fundacja Małych Stópek nieodpłatnie przekazuje wystawę „Tak dla Życia”. Osoby pragnące ją otrzymać zachęcamy do przekazania darowizny na rzecz Fundacji, która umożliwi pokrycie kosztów projektu, produkcji oraz wysyłki wystawy ponoszonych przez Fundację.

Sugerowana wysokość darowizny za wystawę wynosi 15 zł.

Pragniemy jednak poinformować naszych darczyńców, iż ze względu na pojawiające się nadużycia, wszystkie materiały edukacyjne przekazujemy po uprzedniej weryfikacji osoby zamawiającej. Informujemy również, iż ze względu na łatwiejszą drogę weryfikacji w pierwszej kolejności realizowane będą zamówienia składane przez organizacje i instytucje. W związku z tym zachęcamy, aby jeśli to możliwe, składać zamówienia za pośrednictwem współpracujących instytucji lub organizacji. Zastrzegamy sobie tym samym prawo do odmowy realizacji części, bądź całości zamówienia.

Zamówienia prosimy składać pod numerem telefonu 791 138 902.