image

Wizytówka z modlitwą Duchowej Adopcji Guadalupe

Każdy, kto podjął się zobowiązania do codziennej modlitwy w intencji duchowo adoptowanego poczętego dziecka, ucieszy się z tej poręcznej wizytówki. Zawiera ona treść codziennej modlitwy Duchowej Adopcji. Dzięki małemu formatowi, możesz ją mieć zawsze przy sobie i pomodlić się w odpowiednim dla Ciebie momencie. Na froncie wizytówki zamieszczony został wizerunek Matki Bożej z Gwadalupe – noszącej pod sercem poczętego Chrystusa.

Jak zdobyć wizytówkę z modlitwą Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego – Matka Boża z Gwadalupe?

Fundacja Małych Stópek nieodpłatnie przekazuje wizytówki z modlitwą Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego – Matka Boża z Gwadalupe. Osoby pragnące je otrzymać zachęcamy do przekazania darowizny na rzecz Fundacji, która umożliwi pokrycie kosztów projektu, produkcji oraz wysyłki wizytówki ponoszonych przez Fundację.

Pragniemy jednak poinformować naszych darczyńców, iż ze względu na pojawiające się nadużycia, wszystkie materiały edukacyjne przekazujemy po uprzedniej weryfikacji osoby zamawiającej. Informujemy również, iż ze względu na łatwiejszą drogę weryfikacji w pierwszej kolejności realizowane będą zamówienia składane przez organizacje i instytucje. W związku z tym zachęcamy, aby jeśli to możliwe, składać zamówienia za pośrednictwem współpracujących instytucji lub organizacji. Zastrzegamy sobie tym samym prawo do odmowy realizacji części, bądź całości zamówienia.

Zamówienia prosimy składać pod numerem telefonu 791 138 902.

Wizytówka guadelupe Wizytówka guadelupe