image

Wizytówka „Bractwa Małych Stópek”

Poręczna wizytówka, która z łatwością schowasz w portfelu. Zawiera atrakcyjną grafikę oraz informacje teleadresowe wraz z nr konta Fundacji Małych Stópek. Wizytówka w prosty i szybki sposób umożliwi Ci przekazanie najważniejszych informacji kontaktowych z Bractwem oraz Fundacja Małych Stópek. A co najważniejsze, być może dzięki niej pozyskasz kolejnych rycerzy, walczących w obronie nienarodzonego życia.

Jak zdobyć wizytówkę „Bractwa Małych Stópek”?

Fundacja Małych Stópek nieodpłatnie przekazuje wizytówki „Bractwa Małych Stópek”. Osoby pragnące je otrzymać zachęcamy do przekazania darowizny na rzecz Fundacji, która umożliwi pokrycie kosztów projektu, produkcji oraz wysyłki wizytówki ponoszonych przez Fundację.

Pragniemy jednak poinformować naszych darczyńców, iż wszystkie materiały edukacyjne przekazujemy po uprzedniej weryfikacji osoby zamawiającej. Informujemy również, iż ze względu na łatwiejszą drogę weryfikacji w pierwszej kolejności realizowane będą zamówienia składane przez organizacje i instytucje. W związku z tym zachęcamy, aby jeśli to możliwe, składać zamówienia za pośrednictwem współpracujących instytucji lub organizacji. Zastrzegamy sobie tym samym prawo do odmowy realizacji części, bądź całości zamówienia.

Zamówienia prosimy składać pod numerem telefonu 791 138 902.