image

Ulotka aplikacji “Adoptuj Życie”

„Adoptuj Życie” to jedyna w swoim rodzaju aplikacja stworzona przez Fundację Małych Stópek, która pełni funkcję mobilnego asystenta Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Jest to idealne rozwiązanie, które w dowolnym miejscu i czasie pozwala nam podjąć się duchowej adopcji dziecka poczętego. Aplikacja jest prosta w obsłudze, towarzyszy tym, którzy są w trakcie duchowej adopcji oraz tym, którzy dopiero zaczynają. Może być podjęta indywidualnie, w dowolnym momencie i niezliczoną ilość razy. Ulotka promująca Aplikację wykonana jest w atrakcyjnej i intrygującej formie telefonu komórkowego. Posiada QR kod ułatwiający ściągnięcie jej na telefon użytkownika. Mówiąc o Aplikacji, możesz przekazywać ją znajomym w swoim miejscu nauki, pracy, dzięki czemu coraz więcej osób dowie się o możliwości podjęcia wyzwania, jaką jest Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego.

Jak zdobyć ulotkę Aplikacji Duchowej Adopcji?

Fundacja Małych Stópek nieodpłatnie przekazuje materiały informacyjne.  Osoby pragnące je otrzymać zachęcamy do przekazania darowizny na rzecz Fundacji, która umożliwi pokrycie kosztów produkcji oraz wysyłki ponoszonych przez Fundację.

Pragniemy jednak poinformować naszych darczyńców, iż wszystkie materiały edukacyjne przekazujemy po uprzedniej weryfikacji osoby zamawiającej. Informujemy również, iż ze względu na łatwiejszą drogę weryfikacji w pierwszej kolejności realizowane będą zamówienia składane przez organizacje i instytucje. W związku z tym zachęcamy, aby jeśli to możliwe, składać zamówienia za pośrednictwem współpracujących instytucji lub organizacji. Zastrzegamy sobie tym samym prawo do odmowy realizacji części, bądź całości zamówienia.

Zamówienia prosimy składać pod numerem telefonu 791 138 902.