image

Tarcza

Tarcze ze stópkami 11-tygodniowego, nienarodzonego dziecka, to symbol prawdziwych bojowników o wartość życia nienarodzonych. Powstały w nawiązaniu do hasła XIV Szczecińskiego Marszu dla Życia „Mężczyzna Waleczne Serce”. Tarcza zaprojektowana przez Fundację Małych Stópek jest wielkości 2,5 cm na 2 cm, a wygrawerowane na jej powierzchni 9 milimetrowe stópki, odpowiadają rzeczywistej wielkości stópkom nienarodzonego dziecka w 11. tygodniu życia. Zdaje się, że to niewiele, lecz dzięki temu symbolowi, każdy rozpozna w Tobie obrońcę życia.

Chcesz zorganizować wydarzenie pro-life? Skorzystaj z materiałów edukacyjnych Fundacji Małych Stópek


Fundacja Małych Stópek nieodpłatnie przekazuje materiały edukacyjne oraz promocyjne instytucjom oraz organizacjom (tj. szkoły, parafie, organizacje pozarządowe pro-life). Organizacje pragnące je otrzymać zachęcamy do przekazania darowizny na rzecz Fundacji, która umożliwi pokrycie kosztów produkcji oraz wysyłki ponoszonych przez Fundację.

Jeśli jesteś przedstawicielem instytucji lub organizacji i pragniesz zgłosić zapotrzebowanie na większą liczbę materiałów edukacyjnych skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem telefonu 791 138 902 w godzinach od 9.00 do 16.00.

Jesteś darczyńcą Fundacji Małych Stópek? Otrzymasz od nas prezent!


Materiały edukacyjne przekazujemy naszym darczyńcom w ramach wdzięczności za wsparcie finansowe, bądź materialne działań Fundacji Małych Stópek, na wyraźną prośbę naszych darczyńców.

Jeśli jesteś naszym darczyńcą i pragniesz otrzymać od nas mały prezent edukacyjny, napisz na adres zamowienia@fundacjamalychstopek.pl wskazując na produkt, który chciałbyś otrzymać.