image

Przypinka stópek

Śmiało, pokaż stópki! Możesz być z nich dumny. Ale nie… nie chodzi o Twoje stópki, a o przypinkę małych stópek!

To międzynarodowy symbol obrońców życia. Mały kawałek tworzywa przedstawia parę stópek 10-tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze (!!!). Jest znakiem rozpoznawczym, ale również znakomitym narzędziem w szerzeniu świadomości społecznej o wartości ludzkiego życia przed narodzeniem. Pokazując innym stópki dajesz jasne świadectwo swojej przynależności do grona obrońców życia człowieka, publicznie opowiadasz się za najcenniejszymi wartościami, edukujesz, pokazując jak wyglądają stopy małego człowieka w rozwoju prenatalnym.

Świadcz o wartości życia za granicą!

Przypinkę stópek można również otrzymać wraz z wizytówką w języku angielskim. Zachęcamy do ich zamawiania i dzielenia się swoim świadectwem także poza granicami Polski.

 

Chcesz zorganizować wydarzenie pro-life? Skorzystaj z materiałów edukacyjnych Fundacji Małych Stópek


Fundacja Małych Stópek nieodpłatnie przekazuje materiały edukacyjne oraz promocyjne instytucjom oraz organizacjom (tj. szkoły, parafie, organizacje pozarządowe pro-life). Organizacje pragnące je otrzymać zachęcamy do przekazania darowizny na rzecz Fundacji, która umożliwi pokrycie kosztów produkcji oraz wysyłki ponoszonych przez Fundację.

Jeśli jesteś przedstawicielem instytucji lub organizacji i pragniesz zgłosić zapotrzebowanie na większą liczbę materiałów edukacyjnych skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem telefonu 791 138 902 w godzinach od 9.00 do 16.00.

Jesteś darczyńcą Fundacji Małych Stópek? Otrzymasz od nas prezent!


Materiały edukacyjne przekazujemy naszym darczyńcom w ramach wdzięczności za wsparcie finansowe, bądź materialne działań Fundacji Małych Stópek, na wyraźną prośbę naszych darczyńców.

Jeśli jesteś naszym darczyńcą i pragniesz otrzymać od nas mały prezent edukacyjny, napisz na adres zamowienia@fundacjamalychstopek.pl wskazując na produkt, który chciałbyś otrzymać.