image

Przyrzeczenie „Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego”

Fundacja Małych Stópek od początku swojego istnienia za jedno z najważniejszych narzędzi w obronie życia człowieka, stawia sobie modlitwę. Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego jest szczególną formą modlitwy, która uratowała już wiele poczętych maluszków, których życie zagrożone było aborcją. Folder w krótki sposób wyjaśnia, czym jest ta forma modlitewnego zobowiązania oraz zachęca do jego podjęcia.

Do folderu warto zamówić wizytówki z codzienną modlitwą, które znajdziesz TUTAJ

 

Jak zdobyć folder „Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego”?

Fundacja Małych Stópek nieodpłatnie przekazuje folder „Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego”. Osoby pragnące go otrzymać zachęcamy do przekazania darowizny na rzecz Fundacji, która umożliwi pokrycie kosztów projektu, produkcji oraz wysyłki folderu ponoszonych przez Fundację.

Pragniemy jednak poinformować naszych darczyńców, iż wszystkie materiały edukacyjne przekazujemy po uprzedniej weryfikacji osoby zamawiającej. Informujemy również, iż ze względu na łatwiejszą drogę weryfikacji w pierwszej kolejności realizowane będą zamówienia składane przez organizacje i instytucje. W związku z tym zachęcamy, aby jeśli to możliwe, składać zamówienia za pośrednictwem współpracujących instytucji lub organizacji. Zastrzegamy sobie tym samym prawo do odmowy realizacji części, bądź całości zamówienia.

Zamówienia prosimy składać pod numerem telefonu 791 138 902 lub na adres e-mail: zamowienia@fundacjamalychstopek.pl.

awers rewers