image

Kubek pro-life

Obrońco Życia! Zacznij dzień dobrą kawą lub herbatą, pijąc je koniecznie w autorskim kubku pro-life zaprojektowanym przez Fundację Małych Stópek. Ten praktyczny gadżet z zewnątrz ozdobiony jest po jednej stronie sympatyczną grafiką, przedstawiającą nienarodzone dziecko, a po drugiej Fundacji Małych Stópek. Kubek mieści 330 mililitrów i jest wykonany z wysokiej jakości błyszczącej ceramiki. Wybierz swój model lub skompletuj wszystkie.

Chcesz zorganizować wydarzenie pro-life? Skorzystaj z materiałów edukacyjnych Fundacji Małych Stópek


Fundacja Małych Stópek nieodpłatnie przekazuje materiały edukacyjne oraz promocyjne instytucjom oraz organizacjom (tj. szkoły, parafie, organizacje pozarządowe pro-life). Organizacje pragnące je otrzymać zachęcamy do przekazania darowizny na rzecz Fundacji, która umożliwi pokrycie kosztów produkcji oraz wysyłki ponoszonych przez Fundację.

Jeśli jesteś przedstawicielem instytucji lub organizacji i pragniesz zgłosić zapotrzebowanie na większą liczbę materiałów edukacyjnych skontaktuj się z nami telefonicznie od poniedziałku do piątku pod numerem: 791 138 902 w godzinach od 9.00 do 16.00.

Jesteś darczyńcą Fundacji Małych Stópek? Otrzymasz od nas prezent!


Materiały edukacyjne przekazujemy naszym darczyńcom w ramach wdzięczności za wsparcie finansowe, bądź materialne działań Fundacji Małych Stópek, na wyraźną prośbę naszych darczyńców.

Jeśli jesteś naszym darczyńcą i pragniesz otrzymać od nas mały prezent edukacyjny, napisz na adres zamowienia@fundacjamalychstopek.pl wskazując na produkt, który chciałbyś otrzymać.