image

Książeczka “Kornelka i jej mały przyjaciel”

Drogi Rodzicu! Czy zastanawiałeś się kiedyś jak najlepiej przekazać swojemu przedszkolakowi prawdę o wartości życia? Właśnie z myślą  o najmłodszych Fundacja Małych Stópek  postanowiła zredagować swoją pierwszą bajeczkę pro-life. “Kornelka i jej mały przyjaciel” to edukacyjna bajka z przesłaniem, którą opracowaliśmy z myślą o rozwoju wrażliwości najmłodszych na ludzkie życie. Bogato zilustrowana historia z morałem o małej, wyczekującej na przyjaciela Kornelce, to rodzinna, pełna miłości i ciepła bajka  dla dziecka w wieku przedszkolnym, z dostosowanym do wieku przesłaniem o wartości życia. Bajka jest napisana prostym językiem, przedstawia dziecku świat, w którym takie wartości jak rodzina, miłość i życie stoją na pierwszym miejscu. To doskonała propozycja dla każdego dziecka, jak również rodzica, który pragnie dbać o odpowiednie treści przekazywane swojemu maluchowi.

W pierwszej kolejności pragniemy przekazać bajeczkę nieodpłatnie do zainteresowanych nią przedszkoli, dlatego jeśli jesteś nauczycielem wychowania przedszkolnego skontaktuj się z nami telefonicznie 791  138 902.

Chcesz zorganizować wydarzenie pro-life? Skorzystaj z materiałów edukacyjnych Fundacji Małych Stópek


Fundacja Małych Stópek nieodpłatnie przekazuje materiały edukacyjne oraz promocyjne instytucjom oraz organizacjom (tj. szkoły, parafie, organizacje pozarządowe pro-life). Organizacje pragnące je otrzymać zachęcamy do przekazania darowizny na rzecz Fundacji, która umożliwi pokrycie kosztów produkcji oraz wysyłki ponoszonych przez Fundację.

Jeśli jesteś przedstawicielem instytucji lub organizacji i pragniesz zgłosić zapotrzebowanie na większą liczbę materiałów edukacyjnych skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem telefonu 791 138 902 w godzinach od 9.00 do 16.00.

Jesteś darczyńcą Fundacji Małych Stópek? Otrzymasz od nas prezent!


Materiały edukacyjne przekazujemy naszym darczyńcom w ramach wdzięczności za wsparcie finansowe, bądź materialne działań Fundacji Małych Stópek, na wyraźną prośbę naszych darczyńców.

Jeśli jesteś naszym darczyńcą i pragniesz otrzymać od nas mały prezent edukacyjny, napisz na adres zamowienia@fundacjamalychstopek.pl wskazując na produkt, który chciałbyś otrzymać.