image

Kalendarz biurkowy 2019

Zacznij kolejny rok razem z nami! Zamów kalendarz pro-life na rok 2019 i niech twarze uśmiechniętych aktywistów pro-life oraz uczestników ubiegłorocznego Marszu dla Życia w Szczecinie towarzyszą Ci przez 12 miesięcy. Świadcz nim tam gdzie jesteś, że Obrońcy Życia to niezwykle liczna i pozytywna grupa ludzi!

Kalendarz ma wymiary 21 cm x 10 cm i jest idealny do postawienia na biurku w domu lub w pracy. Kalendarz oprócz miejsca na drobne zapiski, ma zaznaczone wszystkie ważne dla każdego Obrońcy Życia daty, takie jak: Dzień Świętości Życia czy Dzień Pielgrzymki Obrońców Życia na Jasną Górę.

UWAGA: Liczba kalendarzy ograniczona!

Chcesz zorganizować wydarzenie pro-life? Skorzystaj z materiałów edukacyjnych Fundacji Małych Stópek


Fundacja Małych Stópek nieodpłatnie przekazuje materiały edukacyjne oraz promocyjne instytucjom oraz organizacjom (tj. szkoły, parafie, organizacje pozarządowe pro-life). Organizacje pragnące je otrzymać zachęcamy do przekazania darowizny na rzecz Fundacji, która umożliwi pokrycie kosztów produkcji oraz wysyłki ponoszonych przez Fundację.

Jeśli pragniesz zamówić większą liczbę materiałów edukacyjnych skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem telefonu 791 138 902 w godzinach od 9.00 do 16.00.

Jesteś darczyńcą Fundacji Małych Stópek? Otrzymasz od nas prezent!


Materiały edukacyjne przekazujemy naszym darczyńcom w ramach wdzięczności za wsparcie finansowe, bądź materialne działań Fundacji Małych Stópek, na wyraźną prośbę naszych darczyńców.

Jeśli pragniesz otrzymać od nas mały prezent edukacyjny, napisz na adres zamowienia@fundacjamalychstopek.pl wskazując na produkt, który chciałbyś otrzymać.