image

Kalendarz biurkowy 2018

Kalendarz inspirowany wystawą “Kocham Cię Życie”  dedykowaną wartości życia osób niepełnosprawnych już gotowy!

Jeśli chcesz aby Weronika, Karol i Piotrek towarzyszyli Ci ze swoim pozytywnym mottem na każdy miesiąc, a także pragniesz w swoim środowisku świadczyć o przynależności do społeczności Bractwa Małych Stópek to koniecznie go zamów!

Kalendarz ma wymiary 15 x 20 cm i oprócz miejsca na drobne zapiski, co miesiąc zawiera notatkę o jakimś ważnym dla Obrońcy Życia wydarzeniu.

 

Chcesz zorganizować wydarzenie pro-life? Skorzystaj z materiałów edukacyjnych Fundacji Małych Stópek


Fundacja Małych Stópek nieodpłatnie przekazuje materiały edukacyjne oraz promocyjne instytucjom oraz organizacjom (tj. szkoły, parafie, organizacje pozarządowe pro-life). Organizacje pragnące je otrzymać zachęcamy do przekazania darowizny na rzecz Fundacji, która umożliwi pokrycie kosztów produkcji oraz wysyłki ponoszonych przez Fundację.

Jeśli pragniesz zamówić większą liczbę materiałów edukacyjnych skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem telefonu 791 138 902 w godzinach od 9.00 do 16.00.

Jesteś darczyńcą Fundacji Małych Stópek? Otrzymasz od nas prezent!


Materiały edukacyjne przekazujemy naszym darczyńcom w ramach wdzięczności za wsparcie finansowe, bądź materialne działań Fundacji Małych Stópek, na wyraźną prośbę naszych darczyńców.

Jeśli pragniesz otrzymać od nas mały prezent edukacyjny, napisz na adres zamowienia@fundacjamalychstopek.pl wskazując na produkt, który chciałbyś otrzymać.