image

Ulotka „Bractwa Małych Stópek”

Ta krótka ulotka ma na celu zachęcenie młodzieży do dołączenia do Bractwa Małych Stópek i wspólnego formowania się w postawie obrony ludzkiego życia. Jedna z jej części zaprojektowana została w formie formularza, który po wypełnieniu i odesłaniu na adres Fundacji Małych Stópek, gwarantuje łączność między zgłoszonymi w ten sposób członkami Bractwa.

Jak zdobyć ulotkę „Bractwa Małych Stópek”?

Fundacja Małych Stópek nieodpłatnie przekazuje ulotkę „Bractwa Małych Stópek”. Osoby pragnące je otrzymać zachęcamy do przekazania darowizny na rzecz Fundacji, która umożliwi pokrycie kosztów projektu, produkcji oraz wysyłki ulotki ponoszonych przez Fundację.

Pragniemy jednak poinformować naszych darczyńców, iż wszystkie materiały edukacyjne przekazujemy po uprzedniej weryfikacji osoby zamawiającej. Informujemy również, iż ze względu na łatwiejszą drogę weryfikacji w pierwszej kolejności realizowane będą zamówienia składane przez organizacje i instytucje. W związku z tym zachęcamy, aby jeśli to możliwe, składać zamówienia za pośrednictwem współpracujących instytucji lub organizacji. Zastrzegamy sobie tym samym prawo do odmowy realizacji części, bądź całości zamówienia.

Zamówienia prosimy składać pod numerem telefonu 791 138 902.