image

Gazeta Duchowej Adopcji

Gazeta poświęcona Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

Wymiar modlitewny w dziele obrony życia to fundament, który bardzo często owocuje konkretnym, ludzkim działaniem. Mając świadomość siły zawierzenia i modlitwy, stworzyliśmy NOWE gazetki o Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego!

– lepsza jakość
– format A4
– tekst przyrzeczenia i modlitwy
– ciekawe świadectwa
– pytania i odpowiedzi dot. DADP

Organizujecie Dzień Świętości Życia w swoich parafiach/szkołach? Chcecie promować DADP również w innych okolicznościach, we wspólnotach i wśród uczniów?
Gazeta na pewno będzie dla Was stosowną pomocą!

Do materiałów dołączamy także plakaty DADP oraz tekst liturgii dla kapłana.

Jak zdobyć gazetę Duchowej Adopcji?

Fundacja Małych Stópek nieodpłatnie przekazuje materiały informacyjne. Osoby pragnące je otrzymać, zachęcamy do przekazania darowizny na rzecz Fundacji, która umożliwi pokrycie kosztów produkcji oraz wysyłki ponoszonych przez Fundację.

Pragniemy jednak poinformować naszych darczyńców, iż wszystkie materiały edukacyjne przekazujemy po uprzedniej weryfikacji osoby zamawiającej. Informujemy również, iż ze względu na łatwiejszą drogę weryfikacji w pierwszej kolejności realizowane będą zamówienia składane przez organizacje i instytucje. W związku z tym zachęcamy, aby jeśli to możliwe, składać zamówienia za pośrednictwem współpracujących instytucji lub organizacji. Zastrzegamy sobie tym samym prawo do odmowy realizacji części, bądź całości zamówienia.

Zamówienia prosimy składać pod numerem telefonu: 791 138 902

lub pisząc na: zamowienia@fundacjamalychstopek.pl