Edukuję

EdukujęJednym z głównych zadań Fundacji Małych Stópek, jest edukacja. Nadze działania edukacyjne – tworzenie i rozpowszechnianie materiałów Pro-Life, wygłaszanie prelekcji oraz liczne akcje internetowe – kierujemy przede wszystkim do młodzieży. Pragniesz edukować razem z nami?

Materiały edukacyjne

Ponieważ naszym głównym odbiorcą chcemy uczynić młodzież, nasze materiały edukacyjne tworzone są z pomocą i z inspiracji młodych ludzi. Wszystkie są zaprojektowane i wykonane przez nas. Możesz stać się ich odbiorcą, bądź współtwórcą.

Odbiorca – chciałbyś skorzystać z naszych materiałów w swoim środowisku, by wspólnie edukować o wartości ludzkiego życia od poczęcia? Przejdź do zakładki Gadżety i zapoznaj się z dostępnymi materiałami oraz dowiedz się, w jaki sposób możesz stać się ich właścicielem.

Współtwórca – jeśli masz jakiś pomysł na stworzenie nowego sposobu dotarcia do młodych ludzi z przekazem Pro-Life, skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i inspiracje. Nie gwarantujemy, że uda nam się wszystkie zrealizować, ale postaramy się nie uronić ani kropli Twoich inspiracji.

Prelekcje Pro-Life

Grupa wolontariuszy oraz charyzmatyczny kapłan ks. Tomasz Kancelarczyk, gościnnie mogą pojawić się w Twojej szkole, domu kultury, parafii, by opowiadać o wartości ludzkiego życia od poczęcia oraz dać świadectwo jego obrony. Owoce takich spotkań są niezwykłe. Dzięki nim niejedno poczęte życie zostało uratowane.

Prelekcje mają formę multimedialną, ciekawą dla młodzieży. Jest również przestrzeń na zadawanie pytań oraz spotkania w cztery oczy.

Choć grafik spotkań jest napięty, a zadań przybywa z każdym dniem, skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy dogodny termin spotkania.