Działam internetowo

dzialaminternetowo1

Bractwo Małych Stópek jest grupą nieformalną, działającą głównie w przestrzeni wirtualnej. Aby do niego należeć nie trzeba wypełnić żadnej deklaracji członkowskiej, nie wpłaca się składek, nie uczestniczy się w walnych zgromadzeniach. Bycie “Rycerzem” Bractwa, to bycie czujnym oraz wrażliwym na sytuacje, w których zagrożone jest poczęte życie i godność jego przekazywania. To śmiałe reagowanie, kiedy dzieje się krzywda tym, którzy pod sercem matki sami nie krzykną o pomoc. Wiele można zdziałać podczas codziennego surfowania w sieci, obserwując fora internetowe, sprawdzając Facebook’a, czy inne media społecznościowe. 

 

Jeśli i Tobie zależy na losie każdej pary “małych stópek” dołącz do nas…

…uzupełniając poniższy formularz. Co jakiś czas (ok. 2 razy w miesiącu) będziemy emailowo przesyłać Ci informacje o tym, jak możesz włączyć się w obronę życia nienarodzonych razem z innymi członkami Bractwa. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania naszych wiadomości. Warto byś zrobił to już teraz! Przejdź tutaj.

Dla tych, którzy czują, że mogą zrobić coś więcej…

Chciałbyś się bardziej zaangażować? Działać nie tylko w przestrzeni wirtualnej, ale też zmieniać rzeczywistość lokalną? Myślisz o formalnym wolontariacie? Proponujemy konkretną formację, wspólne wyjazdy, tworzenie akcji edukacyjnych Zajrzyj tutaj…