Dołącz do nas

doloczdobms1

Bractwo Małych Stópek jest grupą nieformalną. Aby do niego należeć nie trzeba wypełnić żadnej deklaracji członkowskiej, nie wpłaca się składek, nie uczestniczy się w walnych zgromadzeniach. Bycie “Rycerzem” Bractwa, to bycie czujnym oraz wrażliwym na sytuacje, w których zagrożone jest poczęte życie i godność jego przekazywania. To śmiałe reagowanie kiedy dzieje się krzywda tym, którzy pod sercem matki sami nie krzykną o pomoc.

Jeśli i Tobie zależy na losie każdej pary “małych stópek” dołącz do nas…

…uzupełniając poniższy formularz. Co jakiś czas (ok. 2 razy w miesiącu) będziemy emailowo przesyłać Ci informacje o tym, jak możesz włączyć się w obronę życia nienarodzonych razem z innymi członkami Bractwa. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania naszych wiadomości. Warto byś zrobił lub zrobiła to już teraz!

Dla tych, którzy czują, że mogą zrobić coś więcej…

Chciałbyś lub chciałabyś się bardziej zaangażować? Działać nie tylko w przestrzeni wirtualnej, ale też zmieniać rzeczywistość lokalną? Myślisz o formalnym wolontariacie? Proponujemy konkretną formację, wspólne wyjazdy, tworzenie akcji edukacyjnych Zajrzyj tutaj…