Partnerzy strategiczni

partnerzy

Marta i Patryk Wielgosz ze Starogardu Gdańskiego – pierwsi partnerzy strategiczni Fundacji Małych Stópek
Ich zapał i chęć pomocy Fundacji zrodził się już kilka lat temu, gdy obejrzeli wywiad z ks. Tomaszem w telewizji. Na drugi dzień z samego rana Marta zadzwoniła do Księdza i zaproponowała, że zorganizuje zbiórkę “Paczuszka dla Maluszka” w szkole, gdzie pracuje. Na jednej zbiórce się jednak nie skończyło, udało się przeprowadzić jeszcze kilka kolejnych, cieszyły się ogromnym powodzeniem.  Kilka miesięcy później pojawił się również pomysł, aby ks. Tomek wraz z ekipą wolontariuszy wzięli udział w organizowanym przez Martę Marszu dla Życia w Starogardzie Gdańskim. Zagłębiając się w cele i misję Fundacji małżeństwo zapragnęło stanąć na wysokości zadania i rozpocząć szeroką działalność na rzecz obrony życia w swoim najbliższym środowisku.

Jest Nam ogromnie bliska ochrona każdego nienarodzonego dziecka, bez względu na warunki i okoliczności w jakich się poczęło oraz promocja odpowiedzialnego rodzicielstwa. Przez wiele lat stawaliśmy w obronie życia, ale to co teraz  dzieje się w Polsce, zdopingowało Nas do większego działania w obronie życia.

W ramach podjętej współpracy Marta i Patryk Wielgosz będą realizować z własnej inicjatywy oraz w razie potrzeby ze wsparciem merytorycznym i materialnym Fundacji, projekty oraz zadania zbieżne z celami statutowymi naszej organizacji. 

Podjęte partnerstwo ma za zadanie rozszerzyć skalę działań Fundacji Małych Stópek oraz stworzyć przestrzeń dla lokalnych liderów Pro-Life do samodzielnego i profesjonalnego działania na rzecz edukacji i zmiany podstaw społecznych w kierunku poszanowania wartości życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.

Zachęcamy do kontaktu i wspierania Marty i Patryka w ich codziennej pracy na rzecz obrony życia w Starogardzie Gdańskim i w całym województwie Pomorskim!

Bractwo Małych Stópek Starogard Gdański

ul. Rynek 38

83-200 Starogard Gdański

bractwomalychstopekstarogard@gmail.com

+48 535 710 575

Subkonto: 15 2030 0045 1110 0000 0430 3240

Pliki do pobrania