Ks. Tomasz Kancelarczyk

obms1

O nas, czyli czym jest Bractwo Małych Stópek

Bractwo Małych Stópek (BMS) to nieformalna grupa osób, które łączy idea obrony wartości ludzkiego życia od samego poczęcia aż do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. W czasach, gdy ludzkie istnienie jest tak bezlitośnie niszczone w imię wolności drugiego człowieka, czujemy się zobowiązani do wspólnego interweniowania w życiu publicznym i w przestrzeni medialnej. Przemawiamy w imieniu tych, którzy nie mają dziś prawa głosu. Wspólnie tworzymy społeczność, która porozumiewając się za pośrednictwem Internetu, reaguje wszędzie tam, gdzie łamane jest prawo do życia oraz brak jest poszanowania jego godności.

 

Cele

Naszym głównym celem jest integracja środowiska obrońców życia – tych indywidualnych, jak i działających wspólnie w organizacjach Pro-Life – aby wspólnymi siłami formować i edukować zarówno siebie nawzajem, jak i kształtować opinie publiczną.

 

Sposoby działania

Za pośrednictwem naszej strony internetowej, portali społecznościowych, tworzonych przez nas grafik, filmów i internetowych kampanii Pro-Life, docieramy do obrońców i przeciwników życia człowieka od poczęcia z całej Polski, jak również z różnych zakątków świata. Poprzez małe kroczki, Bractwo Małych Stópek, stanowi wielka siłę opiniotwórczą w przestrzeni publicznej. A dzięki temu wirtualnemu działaniu, w sposób realny wpływa na otaczającą nas rzeczywistość. Co więcej, ratuje niejedno poczęte życie!

Dołącz do Bractwa wpisując poniżej swoje dane: