Prelekcje Pro-Life

Wróć
image

Prelekcje Pro-Life w szkołach i miejscach kultury? Czemu nie! Wychowanie do wartości jest bardzo ważnym elementem rozwoju każdego człowieka. Szczególnie cenne jest uwrażliwianie na wartość ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci. Z radością i odwagą podejmujemy się tego zadania.

Jeżeli chciałbyś w swojej szkole, czy innym miejscu zorganizować prelekcję na temat obrony życia, skontaktuj się z nami. Nasi działacze w ciekawy sposób przedstawią wartość ludzkiego życia, opowiedzą o jego początku oraz zachęcą do aktywnego włączania się w działania na rzecz obrony życia człowieka, przedstawiając konkretne do tego sposoby. Prowokują również do interakcji, zadają trudne, kontrowersyjne pytania, by każdy z uczestników mógł odkryć i przekonać się, jak wielką wartością jest życie człowieka.

Przeprowadzając prelekcje Pro-Life wykorzystujemy rzeczową wiedzę, prezentacje multimedialne, liczne materiały edukacyjne oraz – jak zawsze – własną pomysłowość.

Jeśli chcesz, aby nasz prelegent przeprowadzili w Twojej okolicy lekcję pro-life, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: edukacja@fundacjamalychstopek.pl