Marsze dla Życia

Wróć
image

Marsze dla Życia cieszą się dużym zainteresowaniem w naszym społeczeństwie. Stały się znakomitą formą wyrazu opinii społecznej oraz manifestacją popieranych przez ogromną grupę społeczeństwa wartości, takich jak wartość ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godność jego przekazywania.

Bractwo Małych Stópek wspomaga i najliczniej uczestniczy w Marszu dla Życia w Szczecinie. Jednak zaznacza swoją obecność również w innych miastach Polski, a nawet za granicą naszego państwa. Dotychczas uczestniczyliśmy w Marszach organizowanych w Budapeszcie, Rzymie, Berlinie, Koszycach, Paryżu, gdzie zawsze pojawiamy się na wyraźne zaproszenie organizatorów. Jest to znakomity wyraz solidarności międzynarodowej dla poparcia uniwersalnych wartości, które chcielibyśmy, by były respektowane na całym świecie.

 

Jest kilka sposobów, by wesprzeć inicjatywy Marszów dla Życia. Wspieramy je:

Finansowo – dzięki Fundacji Małych Stópek, mamy szansę przekazywać fundusze na wspieranie tych inicjatyw. Również Ty, poprzez przekazanie darowizny, możesz włączyć się w pomoc finansową w organizowaniu Marszów dla Życia.

Przygotowujemy transparenty, kolorowe flagi i materiały, które są niesione podczas Marszów, czyniąc je atrakcyjną i radosną manifestacją, afirmującą wartość ludzkiego życia od poczęcia. Tym samym angażujemy młodzież do wspólnej pracy, formując ich do obrony wartości ludzkiego życia.

Promujemy Marsze dla Życia oraz towarzyszące im wydarzenia i akcje towarzyszące.

A przede wszystkim gromadzimy ludzi, których łączy wspólnota wartości. Zachęcamy ich do współpracy, zaangażowania i śmiałego, radosnego manifestowania wartości ludzkiego życia, która jest obecnie tak bardzo zagrożona.

Zachęcamy Cię do odwiedzin strony Marszu dla Życia w Szczecinie i śledzenia aktualnych przygotowań do tego wydarzenia.