• Przekaż 1%
  Przekaż 1%

  Przekaż 1%

  Aby wspomóc działania Pro-life, należy wpisać: w odpowiedniej rubryce rozliczenia podatkowego numer KRS: „0000048068” oraz w części Cel szczegółowy 1% hasło: „MAŁE STÓPKI”.

  1% zostanie przekazany na wsparcie rodzin i działania Pro-life.

 • 8 dróg do obrony życia

  Poznaj 8 prostych sposobów, jak możesz w codziennym życiu włączyć się w obronę dzieci nienarodzonych. Chcemy, aby ten materiał pomógł Ci w świadomym opowiadaniu się za życiem.

  Czytaj więcej...
 • Potrzebna jest Twoja pomoc!

  Aby sprawnie i profesjonalnie realizować nasze cele statutowe, wspierać szczytne inicjatywy, a nade wszystko - ratować ludzkie życie, potrzybujemy Twojej pomocy!

  Czytaj więcej...
 • Lepiej leczyć czy zapobiegać?

  Obrona życia to nie tylko ratowanie w trudnej sytuacji. To także edukacja polskiej młodzieży, a więc tych Polaków, którzy w przyszłości podejmą trud rodzicielstwa. Działamy, by najważniejsze decyzje podejmowali oni odpowiedzialnie.

  Czytaj więcej...
 • Dostarczamy darmowe wystawy Pro-Life

  Opracowaliśmy wystawę "ZOSTAŃ OBROŃCĄ ŻYCIA" dla szerokiego grona gimnazjalistów i licealistów. Teraz i Ty możesz zamówić ja dla siebie i zorganizować ekspozycję w swoim mieście, szkole, kościele itp. 

  Czytaj więcej...
 • Pielucha dla malucha

  Organizujemy pomoc rzeczowa dla kobiet, które wycofały się z zamiaru wykonania aborcji. Możesz właczyć się w te działania i otoczyć troskliwa opieka uratowane maleństwa!

  Czytaj więcej...
 • Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego

  To wspaniałe duchowe dzieło bezpośrednio przyczynia się do obrony poczętych zagrożonych dzieci. Mamy na to wiele dowodów...

  Czytaj więcej...

Jesteś tutaj:

Fundacja Małych Stópek

 

Misją fundacji jest ochrona każdego nienarodzonego dziecka, bez względu na warunki i okoliczności w jakich się poczęło oraz promocja odpowiedzialnego rodzicielstwa.

 

Inspiracją i fundamentem dla działalności fundacji jest treść encykliki błogosławionego Papieża Jana Pawła II "Evangelium vitae".

 

Działamy na rzecz ogółu społeczności w służbie rodzinie i człowiekowi, w szczególności promujemy wartości, które stanowią fundament instytucji rodziny. Pomagamy rodzinom i osobom, które są niepewne i zagubione wobec swych zadań, zwątpiły i zatraciły świadomość znaczenia i prawdy życia małżeńskiego i rodzinnego. 

 

Naszą  misję  realizujemy  poprzez  edukowanie  młodzieży, promowanie  wartości  ludzkiego  życia,  formację  duchową  i intelektualną,  jak  również  poprzez  pomoc  specjalistyczną  i materialną.

 

 


ZOBACZ Statut Fundacji Małych Stópek
 

 

Aby sprawnie i profesjonalnie realizować nasze cele statutowe, wspierać szczytne inicjatywy, a nade wszystko ratować ludzkie życie, potrzebujemy Twojej pomocy! Już dziś możesz stać się częścią wielkiego dzieła, jakim jest obrona życia nienarodzonych. W jaki sposób?

 

1. Zapisz się do Bractwa Małych Stópek 

...kilkutysięcznej społeczności obrońców życia, by być z nami w ciągłym kontakcie. Dodaj swój adres e­-mail do bazy na naszej stronie internetowej (formularz znajduje się po prawej stronie), a będziesz regularnie informowany o przeprowadzanych przez nas akcjach, spotkaniach, jak również osiągnięciach i potrzebach.

 

2. Dodaj nasz profil na FaceBook'u do ulubionych

Znajdziesz na nim informacje i aktualności ze świata pro-life, jak również organizowane przez nas akcje, zarówno internetowe, jak i te w realnym świecie. 

 

3. Poświęć swój czas, użycz swojego talentu

Naszą siłą są ludzie i ich niewyczerpany zapał, by walczyć w słusznej sprawie. Jeśli posiadasz umiejętności, które mogą przydać się w promocji odpowiedzialnego rodzicielstwa, daj nam znać! Współpracujemy między innymi z osobami uzdolnionymi plastycznie, fotografami, informatykami, muzykami, lekarzami i wykładowcami.

 

4. Przekaż 1%

Aby wspomóc działania pro-life, należy w odpowiedniej rubryce rozliczenia podatkowego wpisać numer KRS naszego partnera Stowarzyszenia Rodzin Katolickich: 0000048068 oraz w części "Cel szczegółowy" hasło: MAŁE STÓPKI. W ten sposób dzięki naszej współpracy ze Stowarzyszeniem Rodzin Katolickich w Szczecinie, zebrane tą drogą środki, zostaną przeznaczone na wskazane przez nas działania Pro-life oraz działania prorodzinne, które również mieszczą się w zakresie działalności tego Stowarzyszenia:


Zobacz wypełniony PIT:

  

5. Wesprzyj nasze działania darowizną

Jeżeli idea obrony życia nienarodzonych jest Ci bliska, uważasz że należy edukować społeczeństwo w zakresie odpowiedzialnego rodzicielstwa, pomóż nam działać! Przekaż na konto fundacji dowolną sumę, która pomoże nam realizować projekty zmierzające bezpośrednio do ochrony każdego poczętego życia.

 

 

Dla posiadaczy konta PayPal

 

 

Dla pozostałych (przelew tradycyjny)

 

 

Fundacja Małych Stópek
Pl. Matki Teresy z Kalkuty 5
71-622 Szczecin
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
tytuł przelewu: DAROWIZNA

 

 

dla przesyłających z zagranicznych kont
SWIFT (BIC): GOPZPLPW
IBAN: PL 13203000451110000002310120
tytuł przelewu: DAROWIZNA

 

 

 

Dołącz do Bractwa Małych Stópek!

http://www.implebot.pl/post.php" name="impleBOT.pl" method="post" style="background-color: #e3e3e3; border: 1px solid #c8c8c8; border-radius: 4px; padding: 10px; color: #444444; text-align: left;" > Imię:
E-mail:Województwo:Skąd dowiedziałeś się o fundacji?Zgadzam się z http://www.fundacjamalychstopek.pl/polityka-prywatnosci.html" style="font-size: 11px;">Polityką Prywatności

Dołącz do Bractwa Małych Stópek!

Imię:
E-mail:Województwo:Skąd dowiedziałeś się o bractwie?Zgadzam się z Polityką Prywatności

 

Video Galeria

Video
Zobacz jak działa Bractwo Małych Stópek

Więcej...

Zostań wolontariuszem

Twoje zaangażowanie to kolejne uratowane życie
Więcej...